top of page

My Site Group

Public·83 members
Matvey Krylov
Matvey Krylov

Gedulinga Muzika !NEW!Kartu su naujomis laidotuvių tradicijomis atsiranda ir naujos gairės laidotuvių muzikos srityje. Anksčiau buvo įprasta, kad tokiomis aplinkybėmis gali skambėti tik klasikinė instrumentinė muzika arba bažnytinės vokalinės giesmės. Tačiau liberalėjant atsisveikinimo ceremonijos eigai, modernėja ir muzikinio fono pasirinkimo galimybės. Vis dažniau renkamasi muzikiniai takeliai, kurie atspindi mirusiojo asmenybę ir yra tiesiogiai susiję su jo bei artimų žmonių išgyventais prisiminimais. Kaip pasirinkti muzikinį foną atsisveikinimo ceremonijai, kad jis visgi atspindėtų mirusiojo santykį su buvusia aplinka ir būtų malonus ceremonijos dalyvių ausiai?
Gedulinga muzikaAtradus savo balsą pasipylė nauji kūriniai, kurie radikaliai skyrėsi nuo ankstesniųjų, buvo sunku patikėti, kad tai to paties kompozitoriaus kūriniai. Nuo tada A. Parto muzika pradeda skambėti Vakarų salėse.


Pas mus rasite platų gėlių bei vainikų asortimentą. Jeigu nerasite tinkamo, mūsų floristės sukurs ar papuoš vainiką pagal Jūsų pageidavimą. Taip pat priimame užsakymus ir galime pristatyti vainikus ar puokštes užsakovo nurodytu adresu. Meniškai užrašome gedulingas juostas.


Planuojant laidotuvių ceremoniją neišvengiamai kyla klausimas, kokį muzikinį foną derėtų rinktis. Seniau giedorių dalyvavimas išlydint mirusįjį buvo neatsiejama ceremonijos dalis, o jiems išėjus, skambėdavo tik gedulinga muzika. Šiandien laidotuvių ceremonijoms tampant vis asmeniškesnėmis, muzika nebeskirstoma į tinkamą ar netinkamą. Todėl sakralines giesmes keičia velioniui patikusi muzika arba malonios, ramią atmosferą sukuriančios melodijos. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page